Zwrot podatku z Holandii

Zwrot podatku z Holandii

Jeżeli w ciągu ostatnich 5 lat pracowałeś w Holandii, możesz starać się o zwrot podatku. Nasza znajomość obowiązującego tam prawa, przepisów podatkowych oraz znajomość języka, pozwolą szybko i skutecznie pomóc Ci w otrzymaniu zwrotu podatku z zagranicy.
Dokumenty, których potrzebujesz to:
-kopia dowodu osobistego lub paszportu,
-Jaaropgaaf/Jaroopgave,
-Salaris (odcinek ostatniej wpłaty w danym roku rozliczeniowym),
-BSN/SoFI numer (numer ubezpieczenia społecznego).
Jaaropgaaf/Jaroopgave to dokument wystawiony przez pracodawcę, który powinieneś otrzymać po zakończeniu roku podatkowego. Jeśli jednak takiego nie posiadasz, należy poprosić o jego wydanie swojego pracodawcę lub dany urząd. Istnieje również możliwość naszej pomocy w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.
Jeśli posiadasz komplet wymaganych dokumentów, wówczas możemy rozpocząć procedurę otrzymania zwrotu podatku z Holandii. Oferujemy bezpłatną kalkulację wysokości zwrotu podatku oraz gwarantujemy, że odzyskamy dla Ciebie możliwie największą kwotę. Możesz czuć się pewnie, powierzając nam to zadanie, gdyż naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów. Wizytówką naszej firmy jest również skuteczność oraz przyjazne nastawienie do klienta.